Magdalena Zientalska

psychoterapeuta psychodynamiczny, magister psychologii, trener I stopnia PTP

Rekomendowany trener I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Współwłaściciel Pracowni Psychologicznej „Bliżej” w Poznaniu.

Pracuje jako trener i psychoterapeuta. Psychoterapię prowadzi w nurcie psychodynamicznym. Kwalifikacje zdobywa w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, gdzie poddaje swoją pracę superwizji. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych i młodzieży. Wykłada na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa oraz gościnnie na Uniwersytecie Ekonomicznym. Prowadzi szkolenia dla przyszłych trenerów i socjoterapeutów. Szkoli również z zakresu analizy transakcyjnej (AT).