Alicja Lisek

psycholog, terapeuta, pedagog, trener edukacji i biznesu
właściciel GPA
e-mail: a.lisek@gpa.edu.pl

Psycholog po specjalności klinicznej i organizacji pracy na Wydziale Nauk Społecznych oraz pedagog po kierunku pedagogika ogólna na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Absolwentka studiów podyplomowych Wydziału Zdrowia UAM z zakresu seksuologii. Obecnie uczestniczka studiów Executive MBA przy Wielkopolskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny specjalizujący się w terapii dzieci i młodzieży. Certyfikowany trener metod skutecznego uczenia się dla dzieci i dorosłych (Akademia Nauki w Poznaniu), absolwentka Akademii Trenera Biznesu przy Kontrakt OSH i Szkoły Trenerów CreativeSolution.

Stale poszerza zakres posiadanej wiedzy i kompetencji, również poprzez udział w licznych kursach kwalifikacyjnych. Pośród nich warto wymienić m.in. sesję terapeutyczno-szkoleniową z zakresu terapii Simontonowskiej pierwszego stopnia (Centrum Psychoterapii Integralnej), szkolenia z zakresu Neuropsychologii Klinicznej Dziecka oraz Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży (Centrum CBT w Warszawie), kurs uprawniający do pracy z dziećmi chorymi na autyzm (Stowarzyszenie ProFuturo), kurs Racjonalnej Terapii Zachowań (RTZ) (Centrum Psychoterapii Integralnej) czy kurs kwalifikacyjny dla Kierowniczej Kadry Oświatowej (Wielkopolskie Kuratorium Oświaty).

Zdobyte doświadczenie wykorzystuje tworząc trzy placówki oświatowe: Niepubliczną Polsko-Angielską Szkołę Podstawową im. Johna Deweya, Niepubliczne Anglojęzyczne Przedszkole „Akademia Wiedzy i Zabawy” oraz Publiczne „Zaczarowane Przedszkole”, jak również prowadząc Prywatne Przyzakładowe Przedszkole "Amica Kids". Praktykę biznesową wzbogaca również jako właściciel Grupy Pro Alegria.