Uroczystość nadania Sztandaru John Dewey School

Drodzy Rodzice,

Z dumą informujemy, że 23 kwietnia 2015 r. w Niepublicznej Polsko-Angielskiej Szkole Podstawowej im. Johna Deweya w Obornikach miała miejsce szczególa uroczystość. Tego dnia prowadzona przez Grupę Pro Alegria szkoła po 5 latach prężnej działalności oficjalnie otrzymała sztandar.

W tym wyjątkowym wydarzeniu swój udział mieli szacowni Goście: przedstawiciele władz gminnych, pracownicy instytucji publicznych, przedstawiciele obornickich szkół podstawowych, Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rodzice i społeczność uczniowska John Dewey School.

W programie uroczystości znalazło się m.in. odczytanie Aktu Elekcyjnego oraz symboliczne wbicie gwoździ, a także przemówienia zaproszonych Gości i występy artystyczne Uczniów.

To wyjątkowe wydarzenie na długo pozostanie w naszej pamięci.
Fotorelacja z uroczystości dostępna jest na stronie internetowej szkoły.

Dodano 24/04/2015