I edycja Poznańskiej Szkoły Terapii za nami!

Miło nam poinformować, że w miniony weekend, 21 marca, odbyły się egzaminy końcowe I edycji Poznańskiej Szkoły Terapii Dziec i Młodzieży - kursu uzupełniającego wiedzę, umiejętności i kwalifikacje zawodowe w zakresie terapii dzieci i młodzieży, realizowanego w wymiarze ponad 140 godzin warsztatów i treningów oraz 40 godzin indywidualnych praktyk.

W trakcie projektu Uczestnicy mieli okazję zgłębić wiedzę i poszerzyć umiejętności z zakresu m.in. psychologii rozwojowej, psychopatologii, psychiatrii dzieci i młodzieży, najważniejszych nurtów terapeutycznych, metod diagnozowania zaburzeń i technik prowadzenia interwencji kryzysowych.

Swoim doświadczeniem na naszych salach warsztatowych dzielili się wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie psychologii, terapii i pedagogiki, m.in. dr n. med. Tomasz Srebnicki, Dorota Zawadzka, dr n. med. Rafał Kuźniewski czy Dorota Minta.

Absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy wszelkiej pomyślności na dalszej ścieżce zawodowej!

Dodano 23/03/2015