Dzień Dziecka w przedszkolach GPA

Drodzy Rodzice,
Jeśli szukacie pomysłu na spędzenie nadchodzącego weekendu zapraszamy Was do rodzinnego udziału w imprezach organizowanych na terenie Obornik i Wronek. W niedzielę, 31.05, o godz. 14:30 rozpocznie się obornicki Dzień Dziecka z Teatrem - wśród występów teatralnych znajdzie się spektakl w wykonaniu Akademii Wiedzy i Zabawy. Tego samego dnia o godz. 14:00 odbędzie się także miejski Piknik EKOlogiczny we Wronkach, gdzie wśród animatorów znajdzie się zespół Amica Kids prowadzący ekologiczne zabawy i eksperymenty dla najmłodszych. Zapraszamy!
Dodano 29/05/2015

Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka

Miło nam poinformować, że w dniu 30.05 o godz. 10:00 w Niepublicznej Polsko-Angielskiej Szkole Podstawowej im. Johna Deweya w Obornikach po raz pierwszy odbędzie się Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka. Z uwagi na otwartą formułę tego wyjątkowego wydarzenia, do udziału serdecznie zapraszamy zarówno naszych Uczniów, jak i Rodziców. Turniej uświetni swoją obecnością sędzia międzynarodowy. Na Uczestników będzie czekała możliwość zdobycia kategorii Polskiego Związku Szachowego. Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj.
Dodano 15/05/2015

Nabór pracowników w placówkach GPA

Uprzejmie informujemy o prowadzonym w naszych placówkach naborze pracowniczym na następujące stanowiska:
- nauczyciel j. polskiego (John Dewey School)
- nauczyciel j. angielskiego / native speaker (John Dewey School)
- psycholog szkolny (John Dewey School)
- nauczyciel przedszkolny (Zaczarowane Przedszkole)
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naboru.
Dodano 13/05/2015

Jak rozmawiać z dzieckiem o seksualności - warsztat z Anną Kaczmarską

Dodano 08/05/2015

Uroczystość nadania Sztandaru John Dewey School

Drodzy Rodzice,
Z dumą informujemy, że 23 kwietnia 2015 r. w Niepublicznej Polsko-Angielskiej Szkole Podstawowej im. Johna Deweya w Obornikach miała miejsce szczególa uroczystość. Tego dnia prowadzona przez Grupę Pro Alegria szkoła po 5 latach prężnej działalności oficjalnie otrzymała sztandar. W tym wyjątkowym wydarzeniu swój udział mieli szacowni Goście, Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rodzice i społeczność uczniowska.
Dodano 24/04/2015

Joy! - Eksperymenty w Szkole

Dodano 15/04/2015

Kiedy dziecko jest nieśmiałe - warsztat z Karoliną Kasprzak-Tomys

Dodano 09/04/2015

Pięknych Świąt Wielkiej Nocy!

Dodano 01/04/2015

Joy! - nowa inicjatywa w placówkach GPA

Drodzy Rodzice,
Miło nam poinformować, że do cyklicznych wydarzeń organizowanych w placówkach GPA dołącza "Joy!" - projekt kierowany do mamy, taty i dziecka :) Celem spotkań pod tym hasłem niezmiennie będzie tworzenie Państwu okazji i przestrzeni do spędzenia wyjątkowego, rodzinnego czasu, poświęconego na wspólny rozwój, naukę i zabawę. Pierwsze spotkanie, zatytułowane "Eksperymenty w szkole", już w kwietniu!
Dodano 27/03/2015

I edycja Poznańskiej Szkoły Terapii za nami!

Dodano 23/03/2015

Nabór pracowników w John Dewey School

Szaowni Państwo,
W związku z perspektywą utworzenia kolejnych klas pierwszych z początkiem września 2015 r. Grupa Pro Alegria ogłasza nabór na stanowisko: nauczyciela nauczania początkowego do Niepublicznej Polsko-Angielskiej Szkoły Podstawowej im. Johna Deweya w Obornikach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat stanowiska i wymogów rekrutacyjnych. Termin składania aplikacji upływa 15 kwietnia 2015 r.

Dodano 17/03/2015

Nabór na pracowników w Przedszkolu Amica Kids

Mamy przyjemność poinformować, iż od września 2015 r. pod skrzydłami Grupy Pro Alegria uruchomione zostaną kolejne oddziały przedszkolne w ramach prowadzonego przez naszą firmę Prywatnego Przyzakładowego Przedszkola Amica Kids we Wronkach! W związku z tym ogłaszamy nabór na 6 stanowisk pracy w obszarze nauczania przedszkolnego. Zapraszamy do składania aplikacji!

Dodano 10/03/2015

Tutoring i dni praktyczne w John Dewey School

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,
Miło nam poinformować, że z początkiem II semestru w Niepublicznej Polsko-Angielskiej Szkole im. Johna Deweya do oferty zajęć dołączył Dzień Praktyczny (Eksperymentalny) pozytywnie zaopiniowany przez dr n. med. Tomasza Srebnickiego oraz Zajęcia Tutoringu prowadzone przez dr n. med. Rafała Kuźniewskiego. Liczymy, że te dwie nowe formy aktywności przełożą się na jeszcze większy rozwój kreatywności, samodzielności, kompetencji emocjonalnych i społecznych naszych Uczniów.
Dodano 06/03/2015

Przed nami marcowy KOBIETON

Drogie Panie!
Już za dwa tygodnie kolejne spotkanie KOBIETONU - tym razem pod hasłem: ZDROWO NA SPORTOWO. Prowadzący, Pan Wojciech Bloch, udzieli nam fachowych porad jak przygotować swoje ciało (i umysł) do nadchodzącej wiosny i lata. Zapraszamy do udziału!
Dodano 02/03/2015

Emocje w życiu Dziecka - warsztat z Dorotą Zawadzką

Dodano 02/03/2015

Wyświetlanie wyników 1-15 (z 83)