Akademia Wiedzy i Zabawy

Prywatne Przedszkole Anglojęzyczne w Obornikach
www.akademiaoborniki.pl

Akademia Wiedzy i Zabawy już od 5 lat towarzyszy Najmłodszym w ich drodze ku wiedzy, samodzielności i codziennej radości. Jest pierwszą z placówek edukacyjnych założonych przez GPA. Powstała z przekonania, że przedszkole to najważniejszy etap w edukacji. Dlatego tworzymy ją z głęboką troską, której centrum stanowi dziecko.

To właśnie praca z dziećmi jest jednym z najbardziej wymagających i odpowiedzialnych zajęć, którym poświęca się Zespół AWiZu. Starannie wybrani i wykształceni nauczyciele placówki czynią ją miejscem przynoszącym Maluszkom nie tylko nowe doświadczenia, ale przede wszystkim spokój, radość i bezpieczeństwo. Wierzymy, że tylko bezwarunkowa akceptacja dziecka oraz kształtowanie jego pasji i ciekawości poznawczej umożliwia mu zharmonizowany i wszechstronny rozwój. Jest to najważniejszy cel przyświecający pracownikom przedszkola.

Nie poprzestajemy na jednym kształcie oferty Akademii. Stale poszerzamy ją o nowe formy aktywizacji ruchowej, kształtowania poprawności i wielokulturowości językowej oraz stymulowania ogólnego rozwoju Dzieci za pomocą coraz ciekawszych bodźców. 

Dzięki kameralnej atmosferze i nieustannemu podnoszeniu kwalifikacji kadry Akademia z roku na rok staje się coraz doskonalszym miejscem dla opieki i edukacji najmłodszych. Doceniają to Rodzice, którzy coraz chętniej  powierzają swoje Pociechy pod naszą opiekę. Z tego powodu od września 2014 roku placówka została rozbudowana o kolejne oddziały,  zlokalizowane w centrum Obornik, nieopodal siedziby John Dewey School.